hakkımızda

Batı Oto elektrik firmamız 1978 yılında Halil BATI tarafından Antalya’da kuruldu. Firmamız 1995 yılında Batı Oto Elektrik Klima Soğutucu Cihazları Ltd. Şti. kuruluşunu Şirket ortakları Halil ve Yavuz BATI olarak Safkar Klima Antalya Bölge bayi ve servisi olarak faaliyetine başlamıştır.09.09.2002 tarihinde şirket kurucumuz değerli abim Halil BATI’ elim bir trafik kazasında yaşamını yitirmiştir. Şirketimiz ortağı Yavuz BATI Batı Akdeniz Bölgesinde şirketini ve Safkar klima ve soğutucu cihazlarının Hizmet ve Kalitesini devam ettirmektedir.

Gelişen Antalya pazarında daha iyi hizmet verebilmek için 2006 yılında Antalya Havaalanı yolundaki şubemizi açtık ve bununla birlikte Yeşil sanayi sitesindeki merkez firmamızla sürekliliğini devam ettirerek her iki tarafta müşteri memnuniyetini yaratmış olarak özveri ile yolumuza devam etmekteyiz.

Batı Oto Elektrik Klima Soğutucu Cihazları Ltd. Şti. olarak satış ve satış sonrası organizasyonumuzda 2 kişilik satış ekibi ve 12 kişilik uzman servis kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Sektöre ticari araç klima ve frigorik üst yapı noktasında yalnız satış, yedek parça ve servis hizmeti veren bir firma olmaktan öte, müşterilerimize çözüm ortağı olmayı hedefleyen profesyonel bir yapıya sahip Batı Akdeniz bölgesinde SAFKAR markasının sektör içindeki Pazar hakimiyetini sağlayarak Safkar bayrağını dalgalandırmaya devam etmekteyiz.

V i z y o n u m u z :
Batı Akdeniz bölgesi genelinde hizmet veren yetkili Safkar Klima servisi olarak daha hızlı ve daha kaliteli servis hizmeti verebilmektir.

M i s y o n u m u z :
Yüksek hizmet kalitesini standart haline getirmektir.

Internet sitemizi ziyaretiniz için teşekkür ederiz.